Yasal Uyarı ve Hizmet Şartları

YASAL UYARI

Genel Bakış

Bu web sitesi alef tarafından işletilmektedir. Site genelinde biz, biz ve bizim terimlerimiz alef'i ifade etmektedir. Alef, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla, bu siteden size, kullanıcıya sunulan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler dahil olmak üzere bu web sitesini sunmaktadır. here.

Alef, www.alef.com.tr web sitesinin tek sahibidir. İnternet sitesinde Alef'in atölyesi, tarihi, haberleri, mağazaları, satış noktaları ve kuyumcu ürünleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Sitemizi ziyaret ederek ve / veya bizden bir şey satın alarak, Hizmetimize katılırsınız ve burada atıfta bulunulan ve / veya köprü ile mevcut olan ek şartlar ve koşullar ve politikalar dahil olmak üzere aşağıdaki Şartlar ve Koşullara, Şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. . Bu Hizmet Şartları, tarayıcılar, satıcılar, müşteriler, tüccarlar ve / veya içerik katkıda bulunan kullanıcılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.content.

Lütfen web sitemize erişmeden veya kullanmadan önce bu Hizmet Koşullarını dikkatlice okuyun. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu Hizmet Koşullarına bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu Hizmet Koşulları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu Hizmet Koşulları ile sınırlıdır.

Mevcut mağazaya eklenen tüm yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Koşullarına tabi olacaktır. Hizmet Koşullarının en güncel sürümünü bu sayfadan istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler ve / veya değişiklikler yayınlayarak bu Hizmet Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitesini kullanmaya veya siteye erişmeye devam etmeniz, bu değişikliklerin kabul edildiği anlamına gelir.

Mağazamız Shopify Inc.'de barındırılmaktadır. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi e-ticaret platformunu bize sağlarlar.

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu Site ve içeriği telif hakkı, ticari markalar ve / veya diğer fikri mülkiyet hakları ile korunmaktadır ve Alef'in münhasır mülkiyetindedir veya sahiplerinin izinleri ile kullanılmaktadır. Bu tür içerik, tüm fotoğrafları, resimleri, illüstrasyonları, metinleri, multimedya grafiklerini, ses ve videoları, logoları ve Sitenin tasarımı ve işlevi için kullanılan yazılımları içerir ancak bunlarla sınırlı değildir. Sitede görüntülenen tüm ticari markalar, Alef'in ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Bu Sitede yer alan veriler yalnızca bilgi ve tanıtım amaçlı sunulmuştur. Bu Site yalnızca özel, kişisel ve ticari olmayan kullanım içindir. Bu Sitede görünen bilgileri yalnızca kişisel ve ticari olmayan amaçlarla indirebilir veya çoğaltabilirsiniz. Herhangi bir belge veya yazılımın indirilmesi veya çoğaltılması, bu tür belgeler veya yazılımlarla ilgili olarak size hiçbir hak, unvan veya menfaat sağlamaz. Kişisel ve ticari olmayan kullanım haricinde, herhangi bir şekilde çoğaltmanız, yayınlamanız, iletmeniz, yaymanız, görüntülemeniz, silmeniz, silmeniz, eklemeniz veya herhangi bir şekilde değişiklik yapmanız, bunlardan türev çalışmalar oluşturmanız, satmanız veya satışa katılmanız yasaktır. Bu Sitenin herhangi bir bölümü, bu Sitede bulunan herhangi bir materyal veya ilgili herhangi bir yazılım. Alef'in önceden yazılı izni olmadan kişisel ticari olmayan kullanımınız, değişiklik, yayma veya çoğaltma dışındaki amaçlarla bu Sitenin içeriğinin başka herhangi bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır.n.

Kredi

Ürünlerin Tasarım ve El İşi by Yeşim Yüksek
Web Tasarım ve geliştirme Ege Yüksek
Grafik Tasarım Kemal Coslu
Yesim & Ege Yuksek ürün fotoğraflarık
Ayşegül Erbek kampanya stüdyo fotoğrafları
Ahmet Erdem'den kampanya sokak fotoğrafları
Adil Gümüşoğlu'nun "500 Alyans" ve "21. Yüzyıl Takıları" kitap fotoğraflarında yayınlanan yüzükler

 

KULLANIM ŞARTLARI

Bölüm 1- Çevrimiçi Mağaza Şartları
Bu Hizmet Koşullarını kabul ederek, en azından ikamet ettiğiniz eyalette veya ilde reşit olma yaşında olduğunuzu veya ikamet ettiğiniz eyalet veya ilde reşit olduğunuzu ve bize rıza verdiğinizi beyan etmiş olursunuz. Küçük bağımlılarınızın bu siteyi kullanmasına izin verin.
Ürünlerimizi herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız veya Hizmetin kullanımında telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere yargı alanınızdaki herhangi bir yasayı ihlal edemezsiniz.).
Herhangi bir solucan veya virüs ya da yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz.
Koşullardan herhangi birinin ihlali veya ihlali, Hizmetlerinizin derhal feshedilmesine neden olacaktır.

Bölüm 2 - Genel Koşullar
Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi birine hizmet vermeyi reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz.
Kredi kartı bilgileri içermeyen içeriğinizin şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini ve çeşitli ağlar üzerinden aktarım gerektirebileceğini anlıyorsunuz; ve b bağlanan ağların veya cihazların teknik gereksinimlerine uymak ve uyum sağlamak için yapılan değişiklikler. Kredi kartı bilgileri ağlar üzerinden aktarım sırasında daima şifrelenir.works.
Tarafımızca açıkça yazılı izin alınmaksızın, Hizmetin herhangi bir bölümünü, Hizmetin kullanımını veya Hizmete veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir kişiye erişmemeyi, çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya istismar etmemeyi kabul edersiniz. .
Bu sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık sağlamak için dahil edilmiştir ve bu Koşulları sınırlamayacak veya başka şekilde etkilemeyecektir.

Bölüm 3 - Bilginin Doğruluğu, Tamlığı ve Zamanında Olması
Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmaması durumunda sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu sitedeki materyaller yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanlı bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermek için tek dayanak olarak kullanılmamalıdır. Bu sitedeki malzemeye güvenmenin riski size aittir.
Bu site belirli tarihsel bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgiler, zorunlu olarak güncel değildir ve yalnızca referansınız için verilmiştir. Bu sitenin içeriğini istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul ediyorsunuz.

Bölüm 4 - Hizmet ve Fiyatlarda Yapılan Değişiklikler
Ürünlerimizin fiyatları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.
Herhangi bir zamanda herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Hizmeti veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini değiştirme veya sona erdirme hakkını saklı tutarız.e.
Hizmette herhangi bir değişiklik, fiyat değişikliği, askıya alma veya durdurma durumundan size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.

Bölüm 5 - Varsa Ürünler veya Hizmetlere)
Belirli ürünler veya hizmetler, yalnızca web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak mevcut olabilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı miktarlara sahip olabilir ve yalnızca İade Politikamıza göre iade veya değişime tabidir.
Mağazada görünen ürünlerimizin renklerini ve resimlerini olabildiğince doğru bir şekilde sergilemek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir rengin görüntüsünün doğru olacağını garanti edemeyiz.
Ürünlerimizin veya Hizmetlerimizin satışını herhangi bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargı alanına sınırlama hakkını saklı tutmakla birlikte zorunlu değiliz. Bu hakkı duruma göre kullanabiliriz. Sunduğumuz herhangi bir ürün veya hizmetin miktarlarını sınırlama hakkımız saklıdır. Ürünlerin veya ürün fiyatlandırmasının tüm açıklamaları, tamamen bizim takdirimize bağlı olarak, önceden haber verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda durdurma hakkımız saklıdır. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya hizmet için herhangi bir teklif, yasaklandığı yerlerde geçersizdir.
Satın aldığınız veya edindiğiniz herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

Bölüm 6 - Faturalandırma ve Hesap Bilgilerinin Doğruluğu
Bize verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımız saklıdır. Kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları tamamen kendi takdirimize bağlı olarak sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı tarafından veya altında verilen siparişleri, aynı kredi kartını ve / veya aynı fatura ve / veya teslimat adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişte değişiklik yapmamız veya iptal etmemiz durumunda, siparişin verildiği sırada verilen e-posta ve / veya fatura adresi / telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeye çalışabiliriz. Kendi kararımıza göre bayiler, bayiler veya distribütörler tarafından verilmiş gibi görünen siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkını saklı tutarız.

Mağazamızda yapılan tüm satın alma işlemleri için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgileri sağlamayı kabul edersiniz. İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişim kurabilmemiz için e-posta adresiniz ve kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleriniz dahil olmak üzere hesabınızı ve diğer bilgilerinizi derhal güncellemeyi kabul edersiniz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen İade Politikamızı inceleyin.

Bölüm 7 - İsteğe Bağlı Araçlar
Size, üzerinde ne izlediğimiz ne de herhangi bir kontrole veya girdiye sahip olmadığımız üçüncü taraf araçlarına erişim sağlayabiliriz.
Bu tür araçlara, herhangi bir garanti, beyan veya koşul olmaksızın ve herhangi bir onay olmaksızın, olduğu gibi ve mevcut şekilde erişim sağladığımızı kabul etmektesiniz. İsteğe bağlı üçüncü şahıs araçlarını kullanımınızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili hiçbir sorumluluğumuz olmayacaktır.ols.
Site aracılığıyla sunulan isteğe bağlı araçların sizin tarafınızdan herhangi bir şekilde kullanılması tamamen kendi sorumluluğunuzdadır ve kendi takdirinize bağlıdır ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından hangi araçların sağlandığı konusunda bilgi sahibi olduğunuzdan ve bunları onayladığınızdan emin olmalısınız.).
Ayrıca gelecekte web sitesi aracılığıyla yeni araçların ve kaynakların piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere yeni hizmetler ve / veya özellikler sunabiliriz. Bu tür yeni özellikler ve / veya hizmetler de bu Hizmet Koşullarına tabi olacaktır.e.

Bölüm 8 - Üçüncü Taraf Bağlantıları
Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürünler ve hizmetler, üçüncü tarafların materyallerini içerebilir.
Bu sitedeki üçüncü şahıs bağlantıları sizi bizimle bağlantılı olmayan üçüncü şahıs web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğunu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve herhangi bir üçüncü taraf materyali veya web sitesi veya üçüncü tarafların diğer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir garanti vermemekteyiz ve bu konuda herhangi bir yükümlülüğe veya sorumluluğa sahip olmayacağız.
Malların, hizmetlerin, kaynakların, içeriğin satın alınması veya kullanılmasıyla ilgili herhangi bir zarar veya zarardan veya herhangi bir üçüncü taraf web sitesiyle bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerden sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafın politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice gözden geçirin ve herhangi bir işlem yapmadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü şahıs ürünleriyle ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü şahıslara yönlendirilmelidir.

Bölüm 9 - Kullanıcı Yorumları, Geri Bildirim ve Diğer Gönderimler
İsteğimiz üzerine, örneğin yarışma girişleri gibi belirli belirli gönderimler gönderirseniz veya bizden talepte bulunmadan, yaratıcı fikirler, öneriler, öneriler, planlar veya diğer materyalleri, ister çevrimiçi, ister e-posta, posta yoluyla veya başka bir şekilde toplu olarak gönderirseniz, 'yorumlar', bize ilettiğiniz yorumları herhangi bir zamanda herhangi bir kısıtlama olmaksızın düzenleyebileceğimizi, kopyalayabileceğimizi, yayınlayabileceğimizi, dağıtabileceğimizi, tercüme edebileceğimizi ve başka bir şekilde kullanabileceğimizi kabul edersiniz. Herhangi bir yorumu gizli tutmak için hiçbir yükümlülüğümüz yoktur ve olmayacağız; 2 herhangi bir yorum için tazminat ödemek; veya 3 herhangi bir yoruma yanıt vermek için. comments.
Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz içeriği yasadışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, iftira niteliğinde, pornografik, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olduğunu veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Hizmet Koşullarını ihlal ettiğini belirlediğimiz içeriği izleme, düzenleme veya kaldırma yükümlülüğümüz yoktur. ..
Yorumlarınızın telif hakkı, ticari marka, mahremiyet, kişilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın hakkını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca yorumlarınızın iftira niteliğinde veya başka bir şekilde yasadışı, küfürlü veya müstehcen materyal içermeyeceğini veya Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka kötü amaçlı yazılım içermeyeceğini kabul edersiniz. Yanlış bir e-posta adresi kullanamaz, kendinizden başka biri gibi davranamaz veya herhangi bir yorumun kaynağı konusunda bizi veya üçüncü tarafları yanlış yönlendiremezsiniz. Yaptığınız yorumlardan ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın gönderdiği yorumlardan hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz ve sorumluluk kabul etmiyoruz.

Bölüm 10 - Kişisel Bilgiler
Mağaza aracılığıyla kişisel bilgilerinizi göndermeniz Gizlilik Politikamıza tabidir. Gizlilik Politikamızı görüntülemek için.

Bölüm 11 - Hatalar, Yanlışlıklar ve Eksiklikler
Bazen sitemizde veya Hizmette, ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, nakliye süreleri ve kullanılabilirlik ile ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Siparişinizi verdikten sonra da dahil olmak üzere önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki herhangi bir bilgi yanlışsa, herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya ihmalleri düzeltme ve bilgileri değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutarız.).
Yasaların gerektirdiği durumlar dışında, fiyatlandırma bilgileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki bilgileri güncelleme, değiştirme veya açıklama yükümlülüğümüz yoktur. Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesinde uygulanan belirli bir güncelleme veya yenileme tarihi, Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki tüm bilgilerin değiştirildiğini veya güncellendiğini belirtmek için alınmamalıdır.

Bölüm 12 - Yasaklanmış Kullanımlar
Hizmet Koşullarında belirtilen diğer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeriğini kullanmanız yasaklanmıştır: a herhangi bir yasadışı amaç için; b başkalarını herhangi bir yasadışı eylemde bulunmaya veya bunlara katılmaya teşvik etmek; c herhangi bir uluslararası, federal, eyalet veya eyalet yönetmeliğini, kurallarını, yasalarını veya yerel yönetmelikleri ihlal etmek; d fikri mülkiyet haklarımızı veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek veya ihlal etmek; e cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya engelliliğe dayalı taciz, taciz, hakaret, zarar verme, karalama, iftira, aşağılama, sindirme veya ayrımcılık; f Yanlış veya yanıltıcı bilgi vermek; g Hizmetin veya herhangi bir ilgili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılacak veya kullanılabilecek virüsleri veya diğer kötü amaçlı kod türlerini yüklemek veya iletmek; h başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek; i spam, phish, eczane, bahane, örümcek, tarama veya kazıma; j herhangi bir müstehcen veya ahlaksız amaç için; veya k Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternet'in güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunları aşmak. Yasaklanmış kullanımlardan herhangi birini ihlal ettiğiniz için Hizmeti veya ilgili herhangi bir web sitesini kullanımınızı sona erdirme hakkını saklı tutuyoruz.f the prohibited uses.

Bölüm 13 - Garantilerin Reddi; Sorumluluğun Sınırlandırılması
Hizmetimizi kullanımınızın kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmiyoruz, temsil etmiyoruz veya garanti etmiyoruz.
Hizmetin kullanımından elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz.
Zaman zaman hizmeti süresiz olarak kaldırabileceğimizi veya herhangi bir zamanda size bildirimde bulunmadan hizmeti iptal edebileceğimizi kabul edersiniz.
Hizmeti kullanımınızın veya kullanamamanızın riskinin tamamen size ait olduğunu açıkça kabul ediyorsunuz. Hizmet aracılığıyla size teslim edilen hizmet ve tüm ürün ve hizmetler, açık veya zımni herhangi bir beyan, garanti veya koşul olmaksızın, kullanımınız için 'olduğu gibi' ve 'mevcut olduğu şekilde' sağladığımız tarafımızca açıkça belirtilmedikçe, satılabilirlik, satılabilir kalite, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, mülkiyet ve ihlal etmeme ile ilgili tüm zımni garantiler veya koşullar dahil.t.
Hiçbir durumda yöneticilerimiz, memurlarımız, çalışanlarımız, bağlı kuruluşlarımız, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, hizmet sağlayıcılarımız veya lisans verenlerimiz herhangi bir yaralanma, kayıp, talep veya doğrudan, dolaylı, arızi, cezalandırıcı, özel veya Kâr kaybı, gelir kaybı, tasarruf kaybı, veri kaybı, yenileme maliyetleri veya benzer zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, sözleşmeye dayalı olsun, ihmal dahil haksız fiil, katı sorumluluk veya başka türlü, kullanımınızdan kaynaklanan her türlü dolaylı zarar herhangi bir içerikteki herhangi bir hata veya eksiklik veya herhangi bir kayıp veya herhangi bir kayıp veya olasılıkları bildirilmiş olsa bile, hizmetin veya hizmet aracılığıyla yayınlanan, iletilen veya başka bir şekilde kullanıma sunulan herhangi bir içerik veya ürünün kullanımından kaynaklanan her türlü hasar. Bazı eyaletler veya yargı bölgeleri, bu tür eyaletlerde veya yargı bölgelerinde dolaylı veya arızi zararlar için sorumluluğun hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermediğinden, sorumluluğumuz yasaların izin verdiği azami ölçüde sınırlı olacaktır.law.

Bölüm 14 - Tazminat
Alef'i ve ana şirketimizi, iştiraklerimizi, iştiraklerimizi, ortaklarımız, memurları, yöneticileri, acenteleri, yüklenicileri, lisans verenleri, hizmet sağlayıcıları, taşeronları, tedarikçileri, stajyerlerimizi ve çalışanlarımızı makul olanlar da dahil olmak üzere herhangi bir iddia veya talepten zarar görmeden tazmin etmeyi, savunmayı ve zararsız tutmayı kabul edersiniz. bu Hizmet Koşullarını veya bunların referans olarak dahil ettikleri belgeleri ihlal etmeniz veya herhangi bir yasayı veya bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmeniz nedeniyle herhangi bir üçüncü şahıs tarafından yapılan avukatlık ücretleri..

Bölüm 15 - Bölünebilirlik
Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir hükmünün yasadışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğunun belirlenmesi durumunda, söz konusu hüküm yine de geçerli yasaların izin verdiği en geniş kapsamda uygulanabilir olacak ve uygulanamaz kısım bu Hükümlerden ayrılmış olarak kabul edilecektir. Hizmet, böyle bir belirleme, kalan diğer hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Bölüm 16 - Fesih
Fesih tarihinden önce ortaya çıkan tarafların yükümlülükleri ve yükümlülükleri, bu sözleşmenin tüm amaçlarla feshedilmesinden sonra da geçerliliğini koruyacaktır.
Bu Hizmet Şartları, siz veya bizim tarafımızdan feshedilmediği sürece geçerlidir. Hizmetlerimizi artık kullanmak istemediğinizi bize bildirerek veya sitemizi kullanmayı bıraktığınızda bu Hizmet Koşullarını istediğiniz zaman feshedebilirsiniz.
Kendi kararımıza göre başarısız olursanız veya bu Hizmet Koşullarının herhangi bir hükmüne veya hükmüne uymadığınızdan şüphelenirsek, bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın feshedebiliriz ve ödenmesi gereken tüm tutarlardan sorumlu olmaya devam edersiniz. fesih tarihine kadar ve dahil; ve / veya buna göre Hizmetlerimize veya herhangi bir kısmına erişiminizi reddedebilir.).

Bölüm 17 - Sözleşmenin Tamamı
Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir hakkını veya hükmünü kullanmamamız veya uygulamamamız, bu tür bir hak veya hükümden feragat teşkil etmez.
Bu Hizmet Şartları ve bizim tarafımızdan bu sitede veya Hizmetle ilgili olarak yayınlanan tüm politikalar veya çalışma kuralları sizinle aramızdaki tüm anlaşmayı ve anlayışı oluşturur ve Hizmet kullanımınızı yönetir, önceki veya eşzamanlı anlaşmaların, iletişimlerin ve tekliflerin yerini alır. Hizmet Koşullarının önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sizinle aramızda sözlü veya yazılı.).
Bu Hizmet Koşullarının yorumlanmasındaki herhangi bir belirsizlik, taslağı hazırlayan tarafa karşı yorumlanmayacaktır.

Bölüm 18 - Geçerli Kanun
Bu Hizmet Koşulları ve size Hizmet sağladığımız her türlü ayrı anlaşma, Türk yasalarına tabi olacak ve bu yasalara göre yorumlanacaktır.

Bölüm 19 - Hizmet Şartlarındaki Değişiklikler
Hizmet Koşullarının en güncel sürümünü bu sayfadan istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.
Web sitemizde güncellemeler ve değişiklikler yayınlayarak bu Hizmet Koşullarının herhangi bir bölümünü kendi takdirimize bağlı olarak güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için web sitemizi periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Hizmet Koşullarında yapılan herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitemizi veya Hizmeti kullanmaya devam etmeniz veya bunlara erişmeye devam etmeniz, bu değişikliklerin kabul edildiği anlamına gelir.

Bölüm 20 - İletişim Bilgileri
Hizmet Şartları ile ilgili sorularınız bize alef@alef.com.tr adresinden gönderilmelidir.
----